
Комплект гальмівних колодок передній MERCEDES A (W169), B SPORTS TOURER (W245) 1.7-Electric 09.04-06.12 LP1938
1 438 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1938
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній MERCEDES A (W169), B SPORTS TOURER (W245) 1.7-Electric 09.04-06.12
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1938 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 131.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 131.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 70 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 70 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 20.1 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 20.1 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | B-Class, A-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 438 ₴

