
Комплект гальмівних колодок передній AUDI Q7 PORSCHE CAYENNE VW TOUAREG 2.5D-6.0D 09.02-08.15 LP1997 (DELPHI)
2 070 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1997
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній AUDI Q7 PORSCHE CAYENNE VW TOUAREG 2.5D-6.0D 09.02-08.15
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1997 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 190.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 189.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 106.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 106.3 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.6 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.6 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Porsche |
| Сумісність з моделлю | Touareg, Cayenne, Q7 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 070 ₴




