
Комплект гальмівних колодок задн , CITROEN JUMPER I, JUMPER II FIAT DUCATO PEUGEOT BOXER 2.0D-3.0D 04.02-
1 212 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1994
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн , CITROEN JUMPER I, JUMPER II FIAT DUCATO PEUGEOT BOXER 2.0D-3.0D 04.02-
Аналоги
FT29131
Оригінальні номери
FIAT 71770028
Колодки гальмівні
Аналоги
FT29131
Оригінальні номери
FIAT 71770028
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1994 |
| Ширина внутрішньої накладки | 137.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 136.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 48.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 48.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumper, Ducato, Boxer |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 212 ₴





