
Колодки гальмівні (передні) Land Rover Range Rover 2.0/2.2D 11- LP3395 (DELPHI)
2 517 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3395
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колодки гальмівні (передні) Land Rover Range Rover 2.0/2.2D 11-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP3395 |
| Ширина внутрішньої накладки | 175.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 175.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 78.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 78.8 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.8 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | E-Pace, Range Rover, Range Rover Sport, Discovery Sport, Range Rover Evoque, Defender, Discovery |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 517 ₴


