
Комплект гальмівних колодок передній RENAULT CLIO IV, GRAND SCENIC III, LAGUNA, LAGUNA III, MEGANE, MEGANE
1 236 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2079
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній RENAULT CLIO IV, GRAND SCENIC III, LAGUNA, LAGUNA III, MEGANE, MEGANE III, SCENIC III 1.2-2.0D 10.07-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2079 |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.7 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 68.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 62.7 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.2 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Scenic, Clio, Megane |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 236 ₴




