
Важіль підвіски передній лів нижн/поздовжній передн 17,5 мм FORD FIESTA VI, KA+ III 1.0-1.6D 06.08- TC2184
2 766 ₴
- В наявності
- Код: DELTC2184
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски передній лів нижн/поздовжній передн 17,5 мм FORD FIESTA VI, KA+ III 1.0-1.6D 06.08-
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TC2184 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Місце встановлення | Нижній |
| Матеріал | Листова сталь |
| Тип важеля | Причіпний |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Довжина | 440 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Висота | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 766 ₴


