
Стійка стабілізатора передн прав 425mm BMW 7 (E65, E66, E67) 3.0-6.0 07.01-08.08 TC1319 (DELPHI)
906 ₴
- В наявності
- Код: DELTC1319
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стабілізатора передн прав 425mm BMW 7 (E65, E66, E67) 3.0-6.0 07.01-08.08
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TC1319 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 75 мм |
| Висота | 75 мм |
| Довжина | 425 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 7-Series |
Інформація для замовлення
- Ціна: 906 ₴


