
Стійка стабілізатора задн лів/прав 86mm FORD MONDEO III 1.8-3.0 10.00-03.07 TC1172 (DELPHI)
581 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: DELTC1172
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стабілізатора задн лів/прав 86mm FORD MONDEO III 1.8-3.0 10.00-03.07
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TC1172 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 39 мм |
| Висота | 62 мм |
| Довжина | 86 мм |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | Mondeo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 581 ₴


