
Комплект гальмівних колодок передн (без комплектуючих з шумопоглинаючою пластиною), SKODA FABIA II, FABIA II
1 276 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2444
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн (без комплектуючих з шумопоглинаючою пластиною), SKODA FABIA II, FABIA II PRAKTIK VW POLO V, POLO VI 1.0-2.0 12.06-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2444 |
| Ширина внутрішньої накладки | 131.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 131.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 52.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 52.2 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.7 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.7 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Fabia, Polo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 276 ₴


