
Комплект гальмівних колодок передній SEAT CORDOBA, IBIZA III SKODA FABIA I, FABIA I PRAKTIK, FABIA II,
1 164 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1728
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній SEAT CORDOBA, IBIZA III SKODA FABIA I, FABIA I PRAKTIK, FABIA II, ROOMSTER, ROOMSTER PRAKTIK VW JETTA III, POLO, POLO IV 1.0-2.0 08.99-05.15
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1728 |
| Ширина внутрішньої накладки | 131.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 131.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 62.6 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 62.6 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Polo, Jetta, Fabia, Roomster, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 164 ₴




