
Комплект гальмівних колодок задн , MERCEDES C (CL203), C T-MODEL (S203), C (W203), CLC (CL203), CLK (A208),
979 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1618
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн , MERCEDES C (CL203), C T-MODEL (S203), C (W203), CLC (CL203), CLK (A208), CLK (A209), CLK (C208), CLK (C209), E T-MODEL (S210), E (W124) 1.8-5.0 06.93-06.11
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1618 |
| Ширина внутрішньої накладки | 63.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 63.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 78.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 78.2 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15.3 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Opel |
| Сумісність з моделлю | CLC-Class, Astra, C-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 979 ₴


