
Рульова тяга поперечна лів/прав (897мм) BMW 7 (E38) 2.5D-5.4 03.94-11.01 TL451 (DELPHI)
5 098 ₴
- В наявності
- Код: DELTL451
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Рульова тяга поперечна лів/прав (897мм) BMW 7 (E38) 2.5D-5.4 03.94-11.01
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TL451 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Довжина | 897 мм |
| Ширина | 54 мм |
| Висота | 88 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | 7-Series |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 098 ₴




