
Стійка стабілізатора передн лів/прав 64mm VW PASSAT B3/B4 1.6-2.9 02.88-05.97 TC2037 (DELPHI)
369 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: DELTC2037
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стабілізатора передн лів/прав 64mm VW PASSAT B3/B4 1.6-2.9 02.88-05.97
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TC2037 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 52 мм |
| Висота | 25 мм |
| Довжина | 65 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 369 ₴



