
Комплект гальмівних колодок передн , AUDI A4 B5, A4 B6, A4 B7, A4 B8, A6 C4, A6 C5, A6 C6 SEAT EXEO, EXEO ST
1 147 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1672
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , AUDI A4 B5, A4 B6, A4 B7, A4 B8, A6 C4, A6 C5, A6 C6 SEAT EXEO, EXEO ST SKODA SUPERB I VW PASSAT B3/B4, PASSAT B5, PASSAT B5.5 1.6-3.2 03.90-12.15
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1672 |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 156.3 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 74 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 74 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.5 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Superb, A4, A6, Passat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 147 ₴



