
Стійка стабілізатора задн лів 100mm TOYOTA AVENSIS 1.6-2.4 03.03-11.08 TC1414 (DELPHI)
777 ₴
- В наявності
- Код: DELTC1414
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стабілізатора задн лів 100mm TOYOTA AVENSIS 1.6-2.4 03.03-11.08
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TC1414 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 40 мм |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 100 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
Інформація для замовлення
- Ціна: 777 ₴

