
Комплект гальмівних колодок задн , CHEVROLET CAPTIVA, EQUINOX OPEL ANTARA A PONTIAC TORRENT 2.0D-3.4 04.03-
1 078 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1988
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн , CHEVROLET CAPTIVA, EQUINOX OPEL ANTARA A PONTIAC TORRENT 2.0D-3.4 04.03-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1988 |
| Ширина внутрішньої накладки | 110.7 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 110.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 45.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 45.8 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Captiva |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 078 ₴


