
Комплект гальмівних колодок передній CHEVROLET ASTRA, AVEO / KALOS, LACETTI, NUBIRA, REZZO DAEWOO CIELO,
1 221 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1304
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній CHEVROLET ASTRA, AVEO / KALOS, LACETTI, NUBIRA, REZZO DAEWOO CIELO, ESPERO, LACETTI, LANOS, NEXIA, NUBIRA, TACUMA / REZZO 1.4-2.0D 06.94-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1304 |
| Ширина внутрішньої накладки | 142.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 142.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 51.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 51.3 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Сумісність з моделлю | Rezzo, Espero, Astra, Lacetti, Nubira, Leganza, Gentra, Vectra, Nexia |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 221 ₴


