
Стійка стабілізатора задн лів 145mm ACURA MDX HONDA PILOT 3.5 08.00- TC2910 (DELPHI)
331 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: DELTC2910
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стабілізатора задн лів 145mm ACURA MDX HONDA PILOT 3.5 08.00-
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | TC2910 |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 53 мм |
| Висота | 53 мм |
| Довжина | 145 мм |
| Сумісність з маркою | Acura, Honda |
| Сумісність з моделлю | MDX, Pilot |
Інформація для замовлення
- Ціна: 331 ₴


