
Комплект гальмівних колодок передн , NISSAN TIIDA 1.5D/1.6/1.8 09.04-12.12 LP3170 (DELPHI)
1 279 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3170
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP3170 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 139 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 139 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 48.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 48.4 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 14.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 14.5 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Tiida |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 279 ₴


