
Комплект гальмівних колодок передній BUICK ENCORE CADILLAC ATS CHEVROLET CRUZE, ORLANDO, TRAX, VOLT OPEL
1 421 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2170
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній BUICK ENCORE CADILLAC ATS CHEVROLET CRUZE, ORLANDO, TRAX, VOLT OPEL AMPERA, ASTRA J, ASTRA J GTC, MOKKA / MOKKA X, ZAFIRA C 1.3D-2.0D 05.09-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2170 |
| Ширина внутрішньої накладки | 148.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 148.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 61.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 61.2 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.8 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Opel, Chevrolet, Cadillac |
| Сумісність з моделлю | Astra, Orlando, Volt, Zafira, Cruze, Mokka, ATS |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 421 ₴



