
Комплект гальмівних колодок передн , NISSAN KUBISTAR PEUGEOT 306 RENAULT CLIO II, CLIO II/HATCHBACK, KANGOO,
960 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1519
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , NISSAN KUBISTAR PEUGEOT 306 RENAULT CLIO II, CLIO II/HATCHBACK, KANGOO, KANGOO EXPRESS, THALIA I 1.2-Electric 04.93-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1519 |
| Ширина внутрішньої накладки | 131 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 130.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 47.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 47.3 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Clio, 306, Kubistar, Kangoo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 960 ₴


