
Комплект гальмівних колодок передній AUDI A3, TT CHEVROLET CORVETTE SEAT LEON, LEON SC, LEON SPORTSTOURER,
1 612 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2012
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній AUDI A3, TT CHEVROLET CORVETTE SEAT LEON, LEON SC, LEON SPORTSTOURER, LEON ST VW TOUAREG 2.0-6.2 10.02-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2012 |
| Ширина внутрішньої накладки | 131.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 131.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 77.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 77.2 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | Leon, Touareg, TT, A3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 612 ₴




