
Тяга стабілізатора (переднього) Fiat Panda 03- TC1406 (DELPHI)
573 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 600 ₴
- В наявності
- Код: DELTC1406
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора (переднього) Fiat Panda 03-
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TC1406 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 38 мм |
| Висота | 110 мм |
| Довжина | 315 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat |
Інформація для замовлення
- Ціна: 573 ₴


