
Комплект гальмівних колодок передній MAZDA 6 1.8 08.02-08.07 LP1916 (DELPHI)
1 053 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1916
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1916 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 131.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 131.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 56 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 56 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Mazda |
| Сумісність з моделлю | 6 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 053 ₴


