
Тяга стабілізатора TC2475 (DELPHI)
1 350 ₴
- В наявності
- Код: DELTC2475
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Тяга стабілізатора
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TC2475 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Матеріал | Сталь |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 56 мм |
| Висота | 110 мм |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Range Rover |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 350 ₴







