
Комплект гальмівних колодок передн , HYUNDAI EQUUS / CENTENNIAL, XG KIA OPIRUS SSANGYONG REXTON W / REXTON,
1 746 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1857
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , HYUNDAI EQUUS / CENTENNIAL, XG KIA OPIRUS SSANGYONG REXTON W / REXTON, RODIUS I, RODIUS II, STAVIC SUZUKI IGNIS II 1.5-4.5 10.99-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1857 |
| Ширина внутрішньої накладки | 148.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 148.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 60.8 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 60.8 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.5 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.5 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Ssang Yong, Kia |
| Сумісність з моделлю | Opirus, Rexton, Terracan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 746 ₴




