
Важіль підвіски передній лів нижн передн 16,5 мм FORD FIESTA V, FUSION MAZDA 2 1.2-2.0 11.01-12.12 TC1159
3 482 ₴
- В наявності
- Код: DELTC1159
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски передній лів нижн передн 16,5 мм FORD FIESTA V, FUSION MAZDA 2 1.2-2.0 11.01-12.12
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TC1159 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Місце встановлення | Нижній |
| Матеріал | Листова сталь |
| Тип важеля | Причіпний |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Довжина | 460 мм |
| Ширина | 365 мм |
| Висота | 75 мм |
| Сумісність з маркою | Mazda, Ford |
| Сумісність з моделлю | Fusion, Fiesta |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 482 ₴


