
Гальмівні колодки, дискові LP3255 (DELPHI)
3 720 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3255
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гальмівні колодки, дискові
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип | Дискові |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP3255 |
| Ширина внутрішньої накладки | 185.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 185.8 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 58.1 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.7 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з моделлю | Mustang |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 720 ₴


