
Важіль підвіски передній лів нижн/поздовжній передн 15 мм HYUNDAI GETZ 1.1-1.6 09.02-12.10 TC1404 (DELPHI)
2 831 ₴
- В наявності
- Код: DELTC1404
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски передній лів нижн/поздовжній передн 15 мм HYUNDAI GETZ 1.1-1.6 09.02-12.10
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TC1404 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Місце встановлення | Нижній |
| Матеріал | Листова сталь |
| Тип важеля | Причіпний |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Довжина | 450 мм |
| Ширина | 370 мм |
| Висота | 90 мм |
| Сумісність з маркою | Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Getz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 831 ₴

