
Комплект гальмівних колодок задн , FORD MONDEO III FORD USA FIVE HUNDRED JAGUAR X-TYPE I 1.8-3.0 10.00- LP1957
1 011 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1957
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн , FORD MONDEO III FORD USA FIVE HUNDRED JAGUAR X-TYPE I 1.8-3.0 10.00-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1957 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 102 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 101.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 50.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 50.4 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.3 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Ford, BYD, Jaguar |
| Сумісність з моделлю | X-Type, M6, Mondeo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 011 ₴




