
Комплект гальмівних колодок передній BMW 1 (F20), 2 (F22, F87), 2 (F23), 3 (F30, F80), 3 (F31), 3 GRAN TURISMO
1 747 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2234
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній BMW 1 (F20), 2 (F22, F87), 2 (F23), 3 (F30, F80), 3 (F31), 3 GRAN TURISMO (F34), 4 (F32, F82), 4 (F33, F83), 4 GRAN COUPE (F36), X3 (F25) 1.6-3.0D 09.10-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2234 |
| Ширина внутрішньої накладки | 148.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 148.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 69.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 69.4 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.2 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X3, 3 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 747 ₴




