
Комплект гальмівних колодок передн , LAND ROVER FREELANDER I 1.8/2.0D/2.5 02.98-10.06 LP1652 (DELPHI)
1 497 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1652
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , LAND ROVER FREELANDER I 1.8/2.0D/2.5 02.98-10.06
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1652 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 131.7 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 131.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 62.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 62.3 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.2 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Land Rover |
| Сумісність з моделлю | Freelander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 497 ₴


