
Комплект гальмівних колодок передній MERCEDES A (W168), VANEO (414) 1.4-2.1 07.97-07.05 LP1401 (DELPHI)
1 028 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1401
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній MERCEDES A (W168), VANEO (414) 1.4-2.1 07.97-07.05
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1401 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 116.7 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 116.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 57.1 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 57.1 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | A-Class |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 028 ₴


