
Комплект гальмівних колодок передній FORD GALAXY III, MONDEO V, S-MAX 1.0-2.0H 09.14- LP3181 (DELPHI)
1 927 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3181
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній FORD GALAXY III, MONDEO V, S-MAX 1.0-2.0H 09.14-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP3181 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 156 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 76.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 66.6 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.1 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.1 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Ford |
| Сумісність з моделлю | S-Max, Galaxy, Mondeo |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 927 ₴


