
Комплект гальмівних колодок передній AUDI A4 B5, A6 C5, ALLROAD C5 VW PASSAT B5.5, PHAETON 2.4-5.0D
2 173 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1703
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній AUDI A4 B5, A6 C5, ALLROAD C5 VW PASSAT B5.5, PHAETON 2.4-5.0D 02.97-03.16
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1703 |
| Ширина внутрішньої накладки | 63.5 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 77.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 75.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 74.6 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | A6, Phaeton, Passat, A4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 173 ₴

