
Стійка стабілізатора задн лів/прав 194mm AUDI A3, TT SKODA OCTAVIA I VW BORA, BORA I, GOLF IV 1.8-3.2
653 ₴
- В наявності
- Код: DELTC3380
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стійка стабілізатора задн лів/прав 194mm AUDI A3, TT SKODA OCTAVIA I VW BORA, BORA I, GOLF IV 1.8-3.2 12.96-12.10
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | TC3380 |
| Тип штока | З'єднувальний |
| Ширина | 42 мм |
| Висота | 51 мм |
| Довжина | 194 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, A3, Octavia, TT, Golf |
Інформація для замовлення
- Ціна: 653 ₴



