
Комплект гальмівних колодок задн LEXUS NX TOYOTA CAMRY 2.0/2.5H 07.14- LP3171 (DELPHI)
1 840 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3171
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP3171 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 121.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 121.2 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 42.3 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 42.3 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 15 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Сумісність з моделлю | Camry, NX, UX |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 840 ₴


