
Комплект гальмівних колодок задн , LEXUS NX II, RX, UX SUZUKI ACROSS TOYOTA BZ4X, HIGHLANDER, RAV 4 V
1 445 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3599
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн , LEXUS NX II, RX, UX SUZUKI ACROSS TOYOTA BZ4X, HIGHLANDER, RAV 4 V 2.0-Electric 12.18-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP3599 |
| Ширина внутрішньої накладки | 103.7 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 103.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 47.4 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 47.4 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 15 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | RAV4, Highlander |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 445 ₴


