
Комплект гальмівних колодок задн , BMW 5 (G30, F90), 7 (G11, G12), 8 (G14, F91), 8 (G15, F92), 8 GRAN COUPE
2 173 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3617
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн , BMW 5 (G30, F90), 7 (G11, G12), 8 (G14, F91), 8 (G15, F92), 8 GRAN COUPE (G16, F93), X5 (G05), X5 (G05, F95), X6 (G06, F96) 2.0D-6.75 12.16-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP3617 |
| Ширина внутрішньої накладки | 116.1 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 116.1 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 80.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 80.2 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.7 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.7 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З можливістю встановлення |
| Сумісність з маркою | Rolls-Royce, BMW |
| Сумісність з моделлю | Phantom, X5, X6, Ghost, 7-Series, Cullinan |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 173 ₴

