
Комплект гальмівних колодок передній TOYOTA CELICA, COROLLA, IQ, MR2 III, PRIUS, YARIS VERSO ASTON MARTIN
1 218 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1896
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній TOYOTA CELICA, COROLLA, IQ, MR2 III, PRIUS, YARIS VERSO ASTON MARTIN CYGNET 1.0-2.0D 08.99-12.15
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1896 |
| Ширина внутрішньої накладки | 116.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 116.5 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 54 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 51.4 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.2 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.2 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota, Aston Martin |
| Сумісність з моделлю | IQ, Corolla, MR2, Prius, Yaris, Yaris Verso, Celica, Cygnet |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 218 ₴


