
Важіль підвіски (передній/знизу) (R) BMW X5 (E53) 00-06 M54/M57/M62/N62 TC2066 (DELPHI)
2 143 ₴
- В наявності
- Код: DELTC2066
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Важіль підвіски (передній/знизу) (R) BMW X5 (E53) 00-06 M54/M57/M62/N62
Підвіска
Підвіска
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Код запчастини | TC2066 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Місце встановлення | Нижній |
| Матеріал | Сталь |
| Тип важеля | Причіпний |
| Конструктивні особливості | З кульовим шарніром |
| Довжина | 360 мм |
| Ширина | 55 мм |
| Висота | 120 мм |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | X5 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 143 ₴







