
Комплект гальмівних колодок передн , TOYOTA CAMRY 2.4/2.5/3.5 01.06- LP2714 (DELPHI)
1 031 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2714
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP2714 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 150.6 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 150.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 52.7 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 52.7 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.7 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.7 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Toyota, BYD |
| Сумісність з моделлю | M6, Camry |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 031 ₴

