
Комплект гальмівних колодок передній NISSAN QASHQAI II, X-TRAIL III RENAULT KADJAR 1.2-2.5ALK 11.13- LP3144
1 268 ₴
- В наявності
- Код: DELLP3144
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній NISSAN QASHQAI II, X-TRAIL III RENAULT KADJAR 1.2-2.5ALK 11.13-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP3144 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 141.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 141.9 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 59.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.2 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17.8 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | Qashqai |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 268 ₴


