
Комплект гальмівних колодок передній CITROEN C8, JUMPY FIAT SCUDO, ULYSSE LANCIA PHEDRA PEUGEOT 807, EXPERT
1 296 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1792
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній CITROEN C8, JUMPY FIAT SCUDO, ULYSSE LANCIA PHEDRA PEUGEOT 807, EXPERT 2.0-3.0 05.99-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1792 |
| Ширина внутрішньої накладки | 146.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 146.6 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 59.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 59.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.8 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.8 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot, Lancia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Expert, Jumpy, Scudo, Ulysse |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 296 ₴




