
Комплект гальмівних колодок задн AUDI A1, A2, A3, TT RENAULT TWINGO II SEAT ALTEA, ALTEA XL, AROSA, CORDOBA,
950 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1815
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн AUDI A1, A2, A3, TT RENAULT TWINGO II SEAT ALTEA, ALTEA XL, AROSA, CORDOBA, CORDOBA VARIO, IBIZA II, IBIZA III, IBIZA IV, IBIZA IV SC 1.0-2.5 12.95-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1815 |
| Ширина внутрішньої накладки | 87.2 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 87 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 52.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 52.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 16.9 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 16.9 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Seat, Volkswagen, Audi, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Bora, Octavia, Yeti, Eos, Caddy, Polo, Fabia, Leon, Lupo, Toledo, Rapid, A1, A3, TT, Golf, Roomster, Altea, Cordoba, New Beetle, Scirocco, A2, Ibiza |
Інформація для замовлення
- Ціна: 950 ₴


