
Комплект гальмівних колодок задн , MERCEDES VIANO (W639), VITO / MIXTO (W639), VITO (W639) 2.0D-Electric
1 506 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1939
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн , MERCEDES VIANO (W639), VITO / MIXTO (W639), VITO (W639) 2.0D-Electric 09.03-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP1939 |
| Ширина внутрішньої накладки | 101.9 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 101.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 50.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 50.2 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18.4 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18.4 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Vito, Viano |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 506 ₴


