
Комплект гальмівних колодок задн , NISSAN CABSTAR, NT400 CABSTAR RVI MAXITY 2.5D/3.0D 09.06- LP2054 (DELPHI)
1 798 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2054
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок задн , NISSAN CABSTAR, NT400 CABSTAR RVI MAXITY 2.5D/3.0D 09.06-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP2054 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 109.8 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 109.7 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 49.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 49.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19.3 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19.3 мм |
| Комплектація колодок | З аксесуарами |
| Датчик зносу колодок | З індикацією |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | NT400, Cabstar |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 798 ₴


