
Комплект гальмівних колодок передній DS DS 4, DS 5 CITROEN C4 GRAND PICASSO I, C4 I, C4 II, C4 PICASSO I, DS4,
1 203 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2100
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передній DS DS 4, DS 5 CITROEN C4 GRAND PICASSO I, C4 I, C4 II, C4 PICASSO I, DS4, DS5 PEUGEOT 3008, 5008, 5008 I 1.2-2.0DH 07.06-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2100 |
| Ширина внутрішньої накладки | 155.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155.4 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 72.2 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 69.9 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 19 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 19 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | DS5, C4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 203 ₴



