
Комплект гальмівних колодок передн , INFINITI EX, FX, G, M, M37, M45, Q45 III, Q60, Q70, QX50 I NISSAN 370Z,
1 305 ₴
- В наявності
- Код: DELLP2030
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , INFINITI EX, FX, G, M, M37, M45, Q45 III, Q60, Q70, QX50 I NISSAN 370Z, MURANO I, MURANO II, NAVARA, NP300 NAVARA, PATHFINDER III, QASHQAI I 1.6D-5.6 09.96-
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Код запчастини | LP2030 |
| Ширина внутрішньої накладки | 157.4 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 157 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 58.5 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 58.5 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 17 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 17 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | З акустичною індикацією |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Renault |
| Сумісність з моделлю | 370Z, Koleos, EX, FX, G, Murano, Pathfinder, Navara, Qashqai, M37, M35, M45, QX50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 305 ₴




