
Комплект гальмівних колодок передн , VOLVO S60 I, S70, S80 I, V70 I, V70 II, XC70 I 2.0-3.0 12.95-04.10 LP1458
1 280 ₴
- В наявності
- Код: DELLP1458
+380 (67) 505-72-20
Viber- +380 (67) 505-72-20
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект гальмівних колодок передн , VOLVO S60 I, S70, S80 I, V70 I, V70 II, XC70 I 2.0-3.0 12.95-04.10
Колодки гальмівні
Колодки гальмівні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LP1458 |
| Виробник | Delphi |
| Країна виробник | США |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Ширина внутрішньої накладки | 156.3 мм |
| Ширина зовнішньої накладки | 155 мм |
| Висота внутрішньої накладки | 68.9 мм |
| Висота зовнішньої накладки | 72.3 мм |
| Товщина внутрішньої накладки | 18 мм |
| Товщина зовнішньої накладки | 18 мм |
| Комплектація колодок | Без аксесуарів |
| Датчик зносу колодок | Без індикації |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S60, S70, V70, S80, XC70 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴


